Kur pristatyti gėles?
Palanga - 6.00€ Pristatymo kaina priklauso nuo miesto.
Informacija: 9:00 - 21:00
+370 609 18 078

Gėlių pristatymas į namus Palangoje

Klasika - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:46
Švelnumas - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:248
Vaivorykštė - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:107
VAU - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina:659
Sveiki - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina:91
Balta klasika - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:43
Gaivi klasika - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:73
Grožis - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:63
Tango - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:83
Sapnas - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:297
100Gaiva - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:103
Ugninė - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:118
Alstromerijos - Gėlių pristatymas į namus Palangoje
kaina nuo:52

Palanga – vienas gražiausių šalies kurortų, kuris kiekvieną sezoną sulaukia dešimtis tūkstančių turistų, kurie čia ne tik pramogauja, tačiau ir mini gražiausias gyvenimo šventes. Kuo daugiau žmonių – tuo labiau nuskriausti vietiniai, kadangi jiems paprasčiausiai nebelieka tam tikrų paslaugų, kurių poreikis yra. Pavyzdžiui, floristikos paslaugos. Tokiu atveju gėlių pristatymas Palangoje yra geriausias pasirinkimas, kadangi kai pačiame mieste nėra kas gali padėti – atskuba tie, kurie dirba visoje šalyje.

Gėlių pristatymas į namus Palangoje vestuvių proga

Gėlės į namus Palangoje labai dažnai reikalingos ne tik tiems, kurie čia gyvena, tačiau ir tiems, kurie čia atvyko paminėti šventės. Tokiu atveju vežtis užsakytas gėles iš kito Lietuvos galo – ne tik nepatogu, tačiau ir gėlėms gali būti per karšta, jos sunkiai sulauks savo valandos, kol bus įteikiamos. Tokiu atveju labai pasitarnauja gėlės į namus, kadangi nurodžius laiką, vietą ir adresą galite laukti, kol puokštė pasieks gavėjus. Tokiu atveju pasiėmus gėlių puokštę galite vėliau ją įteikti jaunavedžiams. Svarbiausia, kad puokštė atrodys tobulai, o svečiams neteks dėl nieko suktis galvos. Patogu, tiesa?

Gėles į namus Palangoje kitokių švenčių proga

Gėlės į namus Palangoje užsakomos ne tik vestuvių, tačiau ir kitų švenčių metu. Bet kuriuo atveju laimi tai, kad be jokių rūpesčių galėsite gėles pasiimti ten, ku Jums tinka. Tokiu atveju galima koncentruotis ties kitais svarbiais dalykais, pavyzdžiui, pasipuošimu ir panašiai. Nuostabu, kai pagalba visada šalia, o Laimės Gėlės tuo pačiu stengiasi suteikti tokias paslaugas, kokių labiausia reikia klientams, kad jiems netektų dėl nieko sukti galvos, viskas būtų atlikta už juos.

Gėlių pristatymas Palangoje

Gėlių pristatymas Palangoje yra pigi paslauga. Pirmiausia pasirinkite norimą kompoziciją, vėliau, pagal poreikius, užsakymo metu galima koreguoti puokštės struktūrą. Juk kai kurie nori dovanoti kuo didesnes, kad matytųsi, kad puokštė – išties įspūdinga. O kiti renkasi minimalizmą, kadangi ir tokios gėlių puokštės ne tik puikiai atrodo, tačiau geba perteikti dėmesį, kuris yra skiriamas puokštės gavėjui.

Jeigu reikia pagalbos – nedvejokite ir kreipkitės. Kam vargti pačiam, kai už Jus vargti gali kiti. Mums  - gera padėti ir tikime, kad gražiausios metų šventės Palangoje bus paminėtos ypač smagiai!

Laimės Gėlės – laimingiems žmonėms!
Kaip užsisakyti gėles?
Galimi apmokėjimo būdai:
Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės Atsiskaitymo būdai | Laimės gėlės
UAB "Giosa" Laisvės pr. 60, LT-03223, Vilnius Lietuva. Įmonės kodas: 304958754